Wpisy

KOMUNIKAT nr 3 CHARYTATYWNYCH ZAWODÓW WĘDKARSKICH DLA SZYMONA ELBLĄG 17 11 2019.

Witam wszystkich jest to ostatni komunikat dotyczący naszych zawodów , piszę ten komunikat aby przedstawić wam pełną listę zawodników którzy wezmą udział w tych zawodach . A raczej osoby które zmieściły się na liście startowej , bardzo przepraszam wędkarzy którym musiałem odmówić , ale pomimo naszej dobrej woli i waszej wielkiej chęci pomocy dzielnie walczącemu Szymonkowi, jedynym czynnikiem dla którego lista została zamknięta jest ograniczona pojemność łowiska.

Jeśli ktoś z was znajduje się na liście startowej a z jakiś przyczyn nie będzie mógł wystartować w zawodach bardzo proszę o kontakt.

                                                                     N.Kukliński Czytaj więcej...

KOMUNIKAT nr.2 CHARYTATYWNYCH ZAWODÓW WĘDKARSKICH DLA SZYMONA ELBLĄG 17.11.2019.

Witam wszystkich, ten komunikat miał ukazać się kilka dni temu ale wstrzymałem się z pisaniem ponieważ kilka spraw musiało się wyjaśnić.Wasze zainteresowanie i chęć pomocy Szymonowi przerosła nasze oczekiwania,codziennie odbieram telefony od osób które chcą zapisać się na zawody lub w inny sposób wesprzeć nas w tej akcji.

Pierwsza bardzo ważna sprawa to to że zmieniła się nazwa naszych zawodów,nie są to już zawody spławikowe ,a to dlatego że aby wykorzystać całe łowisko zdecydowaliśmy się utworzyć sektor FEEDEROWY,więc jeśli ktoś łowi ta metodą i ma ochotę poprzez zabawę z nami pomóc Szymonowi zapraszamy dzwońcie i zapisujcie się .Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

Norbert Kukliński 603 254 126

Czytaj więcej...

ZAWODY DLA DZIAŁACZY OKRĘGU PZW ELBLĄG…

zawody paslekW minioną niedzielę 20 października nad jeziorkiem Miejskim w Parku Ekologicznym w Pasłęku odbyło się coroczne spotkanie działaczy Okręgu PZW w Elblągu połączone z zwodami wędkarskimi. Udział w tym spotkaniu zapowiedziało kilkudziesięciu działaczy z niemal wszystkich Kół Okręgu. Oficjalnego otwarcia dokonał Przemysław Klarecki, Prezes Koła Nr 14 w Pasłęku, które z ramienia Okręgu było organizatorem tego spotkania,. Następnie przybyłych przywitał Prezes Zarządu Okręgu Tadeusz Sienkiewicz, który podziękował za dotychczasową współpracę z Zarządami Kół na rzecz wędkarzy. Po części oficjalnej chętni mogli przystąpić do zawodów, w których liczyło się złowienie największej ryby w wyznaczonych gatunkach. Czytaj więcej...

SPŁAWIKOWE ZAKOŃCZENIE SEZONU…

Zarząd Koła PZW w Pasłęku zaprasza do udziału w spławikowych zawodach towarzyskich, które odbędą się dnia 03 listopada 2019r. na Kanale Elbląskim w miejscowości Dłużyna. Zbiórka uczestników o godz.7.00 przy czerwonej pompie (za mostem w lewo). Zawody zostaną rozegrane w jednej 4 godzinnej turze na żywej rybie z limitem 17 litrów zanęty. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe.
Uwaga: Dojazd zawodników w zakresie własnym.

Zarząd Koła.

Charytatywne Zawody Spławikowe

Nowotwór - to słowo niestety występuje w naszym słowniku, ale nie wyobrażam sobie sytuacji w której staje przed  lekarzem a on mówi mi, że ta choroba dotknęła kogoś z moich bliskich. Niestety z taką sytuacją musiał zmierzyć się nasz kolega Rafał Kublik. W kwietniu tego roku u jego 5 letniego synka Szymona stwierdzono Guza Mózgu. Od tamtej pory ich życie to nieustanna walka, która w ostatnim czasie oparła się o kliniki poza granicami naszego kraju. Wszyscy wiemy, że takie leczenie wymaga ogromnych nakładów finansowych, które przerastają  możliwości Rafała i jego rodziny.  Dlatego wraz z Zarządem Koła PZW nr.14 w Pasłęku zapraszamy wszystkich do udziału w Charytatywnych Zawodach Spławikowych, które odbędą się dnia 17 listopada 2019 r .Miejscem rozegrania zawodów będzie rzeka Elbląg przy Bulwarze Zygmunta Augusta w Elblągu. Czytaj więcej...

PASŁĘK - SZTUM…

20190915 144914W niedzielę 15 września br. na jeziorze Barlewickim w Sztumie odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe w Parach. Organizatorem zawodów było nasze koło wraz z kołem PZW nr. 25 w Sztumie. Do rywalizacji przystąpiło 26 zawodników ( 13 drużyn ). Po przywitaniu i odprawie technicznej, którą przeprowadził kolega Robert Buber Bobrowiecki zawodnicy udali się na stanowiska i przystąpili do łowienia, które trwało 4 godz. Według regulaminu zawodów drużyny (2 zawodników)  łowiły na jednym stanowisku.

Czytaj więcej...

Adres kola

 

Polski Związek Wędkarski koło nr 14 w Paslęku

14-400 Pasłęk ul. Chrobrego 7 ( Ratusz Miejski)
Nr konta:  Braniewsko Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku
98 8313 0009 0000 9191 2000 0010

Logowanie

On-line

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dziś 31

Miesiąc 617

Od początku 461112