Wpisy

ODWOŁANIE ZAWODÓW WĘDKARSKICH DLA DZIECI…

W związku z zagrożeniem koronawirusem Covid-19 oraz na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu  oraz  Ministerstwa Sportu o "odwołaniu lub przełożeniu na późniejszy termin wszelkich imprez sportowych, zgrupowań reprezentacji i wyjazdów zagranicznych"  oraz zgodnie z sugestią Głównego Kapitanatu Sportowego przy ZG PZW w Warszawie oraz Zarządu Okręgu PZW w Elblagu, Zarząd Koła PZW Nr 14 w Pasłęku odwołał zawody, które zaplanowane były na miesiąc kwiecień. Jednoczenie pragniemy poinformować, iż w porozumieniu z wszystkimi członkami Zarządu w trosce o bezpieczeństwo dzieci,  młodzieży, opiekunów i organizatorów oraz osób zabezpieczających zawodników postanowiliśmy odwołać zawody wędkarskie dla dzieci z okazji Dnia Dziecka zaplanowane na dzień 30 maja tego roku. Wpływ na podjęcie tej decyzji ma też krótki termin jaki pozostał nam na przygotowanie tej imprezy.
Zarząd Koła

ODWOŁANIE ZAWODÓW WĘDKARSKICH KOŁA PZW PASŁĘKU…

W związku z zagrożeniem koronawirusem Covid-19 oraz na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu  oraz  Ministerstwa Sportu o "odwołaniu lub przełożeniu na późniejszy termin wszelkich imprez sportowych, zgrupowań reprezentacji i wyjazdów zagranicznych"  oraz zgodnie z sugestią Głównego Kapitanatu Sportowego przy ZG PZW w Warszawie, Zarząd Koła PZW Nr 14 w Pasłęku w trosce o bezpieczeństwo zawodników, sędziów i organizatorów, postanowił odwołać, w terminie do końca kwietnia 2020 roku, rozegranie  Spławikowych Mistrzostwa Koła II tury zaplanowane na 18 i 19.04.2020 roku, które odbędą się w późniejszym terminie.
Zarząd Koła

ZARYBIENIE ZAKRZEWKA I …

01 40Zgodnie z planem pracy Koła na 2020 rok w dniu 17 lutego br. Zarząd Koła dokonał zarybienia zbiornika Zakrzewko I leszczem w ilości 235 kg. Wpuszczone ryby pochodzą z jeziora Drużno i zostały zakupione ze środków Koła. Przewóz ryb z bazy wędkarskiej Węgle - Żukowo odbył się transportem przystosowanym do przewozu żywych ryb pochodzącym z ZO PZW w Elblągu. Zarybienie odbyło się w obecności przedstawicieli Komisji Zarybieniowej naszego Koła.
R.Tokarski

WALNE ZGROMADZENIE KOŁA PZW NR 14 w PASŁĘKU.

IMG 3355Jak co roku w Kołach polskiego Związku Wędkarskiego odbywają się Walne Zgromadzenia sprawozdawcze z działalności Koła za miniony rok a raz na cztery lata sprawozdawczo – wyborcze. W tym roku zgromadzenie sprawozdawcze w naszym Kole za 2019 odbyło się w dniu dzisiejszym. W Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Pasłęku zebrało się 33 członków Koła na 437 zarejestrowanych na dzień 31 grudnia 2019 roku. Szkoda, że tylko 8 % członków opłacających składki zainteresowanych jest tym co dzieje się z tymi składkami, jak są zagospodarowane i na jakie cele wydawane.

Czytaj więcej...

Walne Zgromadzenie sprawozdawcze z działalności Koła za rok 2019

Zarząd Koła PZW w Pasłęku informuje, iż w dniu 2 lutego 2020r w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Pasłęku, odbędzie się Walne Zgromadzenie sprawozdawcze z działalności Koła za rok 2019. Początek zgromadzenia o godzinie 10:00, drugi termin 10:15.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału.
Zarząd Kola
 

Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb

Dla lepszego przygotowania się do nowego sezonu i przyswojenia sobie wiedzy na ten temat w załącznikach prezentujemy treść Regulaminu PZW uchwalonego przez Zarząd Główny oraz Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb Okręgu PZW w Elblągu w 2020r. (uchwała nr 19/2019 Zarządu Okręgu PZW w Elblągu z dnia 05.11.2019r.), które obowiązywać będą od 01.01.2020r. Nadmieniam również, że RAPR Okręgu PZW w Elblągu w 2020r. będzie stanowił integralną część każdego zezwolenia wydawanego po opłaceniu składek członkowskich.

Regulamin RAPR PZW uchwalony przez Zarząd Główny

Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb Okręgu PZW w Elblągu

Adres kola

 

Polski Związek Wędkarski koło nr 14 w Paslęku

14-400 Pasłęk ul. Chrobrego 7 ( Ratusz Miejski)
Nr konta:  Braniewsko Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku
98 8313 0009 0000 9191 2000 0010

Logowanie

On-line

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dziś 47

Miesiąc 934

Od początku 470185