Wpisy

Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Prezesa Koła.

Zarząd koła PZW nr.14 w Pasłęku zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Towarzyskich Zawodach Spławikowych o Puchar Prezesa Koła. Zawody odbędą sie dnia 25.08.2019r.na terenie Parku Ekologicznego w Pasłęku na zbiorniku Zakrzewko nr.2. Zbiórka uczestników na parkingu o godz.6.00 .Wszyscy zawodnicy zobowiązani sa do posiadania zezwolenia obowiązującego na zbiorniku Zakrzewko 2. Opłaty jedno dniowej w wysokości 7 pln będzie można dokonać w dniu zawodów przy zapisach. Zawody zostaną rozegrane w jednej 4 godz. turze na żywej rybie z limitem 20 litrów zanęty.

Czytaj więcej...

WĘDKARZE DZIĘKUJĄ SPONSOROM…

Zarząd Koła Nr 14 Polskiego Związku Wędkarskiego w Pasłęku w imieniu dzieci oraz własnym niniejszym pragnie serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, którzy dzięki swojej hojności przyczynili się do zorganizowania zawodów wędkarskich z okazji Dnia Dziecka, które odbyły się  w dniu 9 czerwca br. na terenie Zakrzewka II w Parku Ekologicznym w Pasłęku. Bez Waszej pomocy impreza ta zapewne nie doszłaby do skutku. Z roku na rok impreza ta cieszy się coraz większą popularnością wśród dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że i w przyszłym roku będziemy mogli liczyć na pomoc. W tym roku wspomagali nasze koło sponsorzy jak: Czytaj więcej...

INFORMACJA DLA WĘDKARZY…

Zarząd Koła PZW w Pasłęku informuje, iż w dniach 20/21-07-2019r. Koło SIELANKA Elbląg zarezerwowało teren Zakrzewka I, na którym przeprowadzone zostaną zawody nocne. W związku z tym prosimy wędkarzy aby od soboty godz. 13.00 do niedzieli godz. 12.00 nie zajmowali stanowisk wzdłuż prawego brzegu zbiornika patrząc od strony parkingu (wzdłuż doprowadzalnika). Rezerwacja uzgodniona z Zarządem Koła Pasłęk.

ZARZĄD KOŁA

UWAGA WĘDKARZE…

Informujemy wędkarzy łowiących ryby na zbiorniku Zakrzewko II w Pasłęku, że w dniu 14 lipca br. (niedziela) zaplanowane są tam Federowe Mistrzostwa Koła PZW nr 14 w Pasłęku dla wędkarzy zrzeszonych w PZW. W związku z tym prosimy wędkarzy, którzy nie będą brali udziału w tych zawodach aby nie zajmowali miejsc do łowienia na tym zbiorniku od strony doprowadzalnika. Dla tych osób udostępniony w tym dniu będzie teren od strony rzeki Wąskiej. Czas trwania zawodów do godziny 15,oo.

Zarząd Koła

Feederowe Mistrzostwa Koła 2019

Zarząd koła PZW w Pasłęku zaprasza wędkarzy do udziału w Feederowych Mistrzostwach Koła , które odbędą się w niedziele 14.07.2019r. Miejscem rozegrania zawodów będzie Park Ekologiczny w Pasłęku zbiornik Zakrzewko nr. 2. Zbiórka uczestników na parkingu o godz.6.00.Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach , dla wędkarzy z naszego koła oraz w kategorii goście. Prawo startu w zawodach mają wędkarze zrzeszeni w PZW. Wszyscy uczestnicy zawodów zobowiązani są do posiadania zezwoleń na wędkowanie , które obowiązują na zbiorniku Zakrzewko 2 ,zezwolenie jednodniowe ( koszt 7 pln) będzie można wykupić w trakcie zapisów w dniu zawodów.Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie zgodnie z regulaminem amatorskiego połowu ryb oraz według zasad Organizacji gruntowych (feederowych) wędkarskich zawodów sportowych. Szczegółowych informacji udziela kol.Norbert Kukliński pod nr tel. 603 254 126.

                                                                   Zarząd Koła

Teamowe Spinningowe Mistrzostwa Koła rozegrane

W niedzielę 16.czerwca odbyły się Teamowe Spinningowe Mistrzostwa Koła, a do rywalizacji w zawodach przystąpiło 8 drużyn . Drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach zawodników z naszego koła oraz w kategorii goście.Ale szczerze muszę powiedzieć że mimo sportowej rywalizacji, to w trakcie całych zawodów była wyśmienita atmosfera . Sprzyjały temu również wyniki ponieważ wszystkie drużyny przedstawiły sędziom ryby do miary.Po wspólnym posiłku z grilla i podliczeniu wyników przyszedł czan na nagrodzeni najlepszych drużyn. Czytaj więcej...

Adres kola

 

Polski Związek Wędkarski koło nr 14 w Paslęku

14-400 Pasłęk ul. Chrobrego 7 ( Ratusz Miejski)
Nr konta:  Braniewsko Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku
98 8313 0009 0000 9191 2000 0010

Logowanie

On-line

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dziś 3

Miesiąc 727

Od początku 458646