Wpisy

Feederowych Mistrzostwach Koła 2020

Zarząd koła PZW w Pasłęku zaprasza wędkarzy do udziału w Feederowych Mistrzostwach Koła , które odbędą się w niedziele 23.08.2020r. Miejscem rozegrania zawodów będzie Park Ekologiczny w Pasłęku zbiornik Zakrzewko nr. 2. Zbiórka uczestników na parkingu o godz.6.00.Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach , dla wędkarzy z naszego koła oraz w kategorii goście. Prawo startu w zawodach mają wędkarze zrzeszeni w PZW. Wszyscy uczestnicy zawodów zobowiązani są do posiadania zezwoleń na wędkowanie , które obowiązują na zbiorniku Zakrzewko 2 ,zezwolenie jednodniowe ( koszt 7 pln) będzie można wykupić w trakcie zapisów w dniu zawodów.Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie zgodnie z regulaminem amatorskiego połowu ryb oraz według zasad Organizacji gruntowych (feederowych) wędkarskich zawodów sportowych. Szczegółowych informacji udziela kol.Norbert Kukliński pod nr tel. 603 254 126.

UWAGA Zawodnicy zobowiązani są do posiadania maseczek i rękawiczek ochronnych.

                                                                   Zarząd Koła

Spławikowa Mistrzostwa Koła 2020 r. rozegrane

Pierwsza tura Spławikowych Mistrzostw Koła 2020 zgodnie z planem odbyła się w dniu dzisiejszym na rzece Elbląg w m. Nowakowo. Spotkanie rozpoczęło się zbiórką o godzinie 5,3o w okolicach mostu pontonowego. Po przeprowadzeniu odprawy przez sędziego Norberta Kuklińskiego odbyło się losowanie, po czym wszyscy udali się na swoje stanowiska. Przy sprzyjających warunkach  atmosferycznych zawody trwały cztery godziny. Po zakończeniu okazało się, że wszyscy łowili głównie niewielkie krąpie. Zawody odbywały się na żywej rybie dlatego też wszystkie po zważeniu wróciły do wody. Druga tura zaplanowana jest na jutro (niedziela) na zbiorniku Zakrzewko I w Parku Ekologicznym w Pasłęku. Po zakończeniu tury podane zostaną oficjalne wyniki w poszczególnych kategoriach.

Czytaj więcej...

ODWOŁANIE ZAWODÓW WĘDKARSKICH DLA DZIECI…

W związku z zagrożeniem koronawirusem Covid-19 oraz na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu  oraz  Ministerstwa Sportu o "odwołaniu lub przełożeniu na późniejszy termin wszelkich imprez sportowych, zgrupowań reprezentacji i wyjazdów zagranicznych"  oraz zgodnie z sugestią Głównego Kapitanatu Sportowego przy ZG PZW w Warszawie oraz Zarządu Okręgu PZW w Elblagu, Zarząd Koła PZW Nr 14 w Pasłęku odwołał zawody, które zaplanowane były na miesiąc kwiecień. Jednoczenie pragniemy poinformować, iż w porozumieniu z wszystkimi członkami Zarządu w trosce o bezpieczeństwo dzieci,  młodzieży, opiekunów i organizatorów oraz osób zabezpieczających zawodników postanowiliśmy odwołać zawody wędkarskie dla dzieci z okazji Dnia Dziecka zaplanowane na dzień 30 maja tego roku. Wpływ na podjęcie tej decyzji ma też krótki termin jaki pozostał nam na przygotowanie tej imprezy.
Zarząd Koła

ODWOŁANIE ZAWODÓW WĘDKARSKICH KOŁA PZW PASŁĘKU…

W związku z zagrożeniem koronawirusem Covid-19 oraz na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu  oraz  Ministerstwa Sportu o "odwołaniu lub przełożeniu na późniejszy termin wszelkich imprez sportowych, zgrupowań reprezentacji i wyjazdów zagranicznych"  oraz zgodnie z sugestią Głównego Kapitanatu Sportowego przy ZG PZW w Warszawie, Zarząd Koła PZW Nr 14 w Pasłęku w trosce o bezpieczeństwo zawodników, sędziów i organizatorów, postanowił odwołać, w terminie do końca kwietnia 2020 roku, rozegranie  Spławikowych Mistrzostwa Koła II tury zaplanowane na 18 i 19.04.2020 roku, które odbędą się w późniejszym terminie.
Zarząd Koła

ZARYBIENIE ZAKRZEWKA I …

01 40Zgodnie z planem pracy Koła na 2020 rok w dniu 17 lutego br. Zarząd Koła dokonał zarybienia zbiornika Zakrzewko I leszczem w ilości 235 kg. Wpuszczone ryby pochodzą z jeziora Drużno i zostały zakupione ze środków Koła. Przewóz ryb z bazy wędkarskiej Węgle - Żukowo odbył się transportem przystosowanym do przewozu żywych ryb pochodzącym z ZO PZW w Elblągu. Zarybienie odbyło się w obecności przedstawicieli Komisji Zarybieniowej naszego Koła.
R.Tokarski

Adres kola

 

Polski Związek Wędkarski koło nr 14 w Paslęku

14-400 Pasłęk ul. Chrobrego 7 ( Ratusz Miejski)
Nr konta:  Braniewsko Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku
98 8313 0009 0000 9191 2000 0010

Logowanie

On-line

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dziś 21

Miesiąc 180

Od początku 472300