WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE…

kronika_glowaczW dniu 5 grudnia b.r. w siedzibie Zarządu Okręgu w Elblągu odbyło się Walne Zgromadzenie sprawozdawcze z działalności Klubu za rok 2012. W spotkaniu udział wzięło 12 Członków Klubu (na 25 osób obecnie należących).
O godz. 18,30 (drugi termin) zebranych przywitał prezes Kol. Robert Kostecki, który przedstawił plan spotkania. Na przewodniczącego spotkania jednogłośnie został wybrany Kol. Roman Tokarski. Następnie, zgodnie z planem przedstawione zostały sprawozdania:
1.    Sprawozdanie z działalności klubu za rok 2012.
2.    Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
3.    Sprawozdanie z działalności sportowej.

Po ich wygłoszeniu rozpoczęła się nad sprawozdaniami dyskusja.
Po krótkiej dyskusji Prezes Klubu przedstawił kilka założeń związanych z przeprowadzeniem w przyszłym roku spotkania z okazji XX - lecia istnienia Klubu Pstrągowego „GŁOWACZ”. Chodziło tu w szczególności o wybranie miejsca tego spotkania oraz jego sfinansowanie.
Następnym tematem poruszonym podczas zgromadzenia była sprawa zorganizowania przyszłorocznych XVI Muchowych Mistrzostw Okręgu. Od początku ich istnienia, z ramienia ZO PZW w Elblągu, Klub był bezpośrednim organizatorem tych Mistrzostw. Przegłosowano, że należy kontynuować muchową rywalizację sportową, gdyż MMO stały się już imprezą tradycyjną, a rozwijające się wędkarstwo muchowe daje realną nadzieję na rychłe powiększenie liczby zawodników w tej dyscyplinie wędkarskiej.
Kolejnym tematem były ustalenia związane z Wigilią Klubową, której termin odbycia się wyznaczono na dzień 14 grudnia br.
Po przedstawieniu planu działania Klubu w 2013 roku oraz dyskusji nad tym planem, zgromadzenie zostało zakończone. Wolnych wniosków nie było.
Roman Tokarski - sekretarz

Adres kola

 

Polski Związek Wędkarski koło nr 14 w Paslęku

14-400 Pasłęk ul. Chrobrego 7 ( Ratusz Miejski)
Nr konta:  Braniewsko Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku
98 8313 0009 0000 9191 2000 0010

Logowanie

On-line

Odwiedza nas 428 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dziś 54

Miesiąc 1121

Od początku 517187