Przedstawiamy listę TEAMÓW zgłoszonych na 2 Memoriał Grzegorza Zygaryna w dniu 30.10.2022r. Lista nr 1 przedstawia teamy według zgłoszeń, lista nr 2 przedstawia kolejność startowa łodzi. 

UWAGA  na liście nr 2  dla teamów które nie podały w zgłoszeniu nazwy zostały one przypisane zgodnie z lista porządkowa listy nr 1. Przepraszam za swój błąd przy przyjmowaniu zgłoszeń ale program komputerowy wymaga nazwy teamów

Lista Nr 1:

1 Tomasz Sieński

    Adam Joć

2 Daniel Mroczka

   Jan Cybulski

3 Team Piaski Daniel Los

   Wojciech Głowacki

4 Team Barbarzyńcy Marcin Matlewski

    Ariel Żarski

5 Team Hubert Bartosz Englert

    Adam Urban

6  Łukasz Sobczak

    Sebastian Wróblewski

7 Cezary Kłosinski

    Przemysław Wyżlic

8 Adam Doba

   Dominik Tarasiuk

9 Mirosław CHanas

   Robert Fakelberk

10 Rafał Zielonka

  Radosław Dąbrowski

11 Arkadiusz Bruliński

   Michał Zygaryn

12 Jarosław Bodziacki

   Bogdan Fedorczyk

13 Mateusz Sawicki

    Rafał Libiatowski

14 Henryk Bielawski

Andrzej Jaroński

15 Michał Zieliński

    Marek Marcjański

16 Dariusz Kamiński i syn

17 Team Mariachi Wojciech Frąckiewicz

     Waldemar Dziugiel

18 Team Infinity Joanna Zienkiewicz

     Dariusz Zienkiewicz

19 Kamil Piasecki

     Bartosz Jeruzalski

20 Jarosław Dobosz

     Michał Szawara

21 Team Wyrwipałki Dariusz  Fedus

     Ireneusz Dumkiewicz

22 Wikrus Marek

      Mirosław Ścibisz

23 Krzysztof Żytkiewicz

     Henryk Dobosz

24 Krzysztof Górzan

     Piotr Przespolewski

25 Team Quantum Artur Sadowski

     Jakub Dłubak

26 Team Braniewo Robert Zaporowski

      Paweł Ciecierski

27 Chomicz Łukacz 

     Chomicz Stefan

28 Team Elspin Sławomir Kubasiewicz

     Jarosław Paliński    

LISTA Nr 2 – nr startowe łodzi

1

TEAM WYRWIPAKI

FEDUS DARIUSZ
DUMKIEWICZ IRENEUSZ

D

1

2

TEAM INFINITY

ZIENKIEWICZ DARIUSZ
ZIENKIEWICZ JOANNA

D

2

3

TEAM 10

ZIELONKA RAFAŁ
DĄBROWSKI RADOSŁAW

D

3

4

TEAM 20

DOBOSZ JAROSŁAW
SZAWARA MICHAŁ

D

4

5

TEAM 16

KAMIŃSKI DARIUSZ
KAMIŃSKI SYN

D

5

6

TEAM 7

KŁOSIŃSKI CEZARY
WYŻLIC PRZEMYSŁAW

D

6

7

TEAM 6

SOBCZAK ŁUKASZ
WRÓBLEWSKI SEBASTIAN

D

7

8

TEAM 13

LIBIATOWSKI RAFAŁ
STAWICKI MATEUSZ

D

8

9

TEAM 11

BRULIŃSKI ARKADIUSZ
ZYGARYN MICHAŁ

D

9

10

TEAM 14

BIELAWSKI HENRYK
JAROŃSKI ANDRZEJ

D

10

11

TEAM BRANIEWO

ZAPOROWSKI ROBERT
CIECIERSKI PAWEŁ

D

11

12

TEAM QUANTUM

SADOWSKI ARTURDŁUBAK JAKUB

D

12

13

TEAM 2

MROCZKA DANIEL
CYBULSKI JAN

D

13

14

TEAM 8

DOBA ADAM
TARASIUK DOMINIK

D

14

15

TEAM PIASKI

LOS DANIEL
GŁOWACKI WOJCIECH

D

15

16

TEAM 27

CHOMICZ ŁUKASZ
CHOMICZ STEFAN

D

16

17

TEAM 19

PIASECKI KAMIL
JERUZALSKI BARTOSZ

D

17

18

TEAM MARIACHI

FRĄCKIEWICZ WOJCIECH
DZIUGIEŁ WALDEMAR

D

18

19

TEAM ELSPIN

KUBASIEWICZ SŁAWOMIR
PALIŃSKI JAROSŁAW

D

19

20

TEAM 9

CHANAS MIROSŁAW
FALKENBERG ROBERT

D

20

21

TEAM 15

ZIELIŃSKI MICHAŁ
MARCJAŃSKI MAREK

D

21

22

TEAM HUBERT

ENGLERT BARTOSZ
URBAN ADAM

D

22

23

TEAM 23

ŻYTKIEWICZ KRZYSZTOFDOBOSZ HENRYK

D

23

24

TEAM 24

GÓRZAN KRZYSZTOF
PRZESPOLEWSKI PIOTR

D

24

25

TEAM 22

WIRKUS MAREK
ŚCIBISZ MIROSŁAW

D

25

26

TEAM 12

BODZIACKI JAROSŁAW
FEDORCZYK BOGUSŁAW

D

26

27

TEAM 1

SIEŃSKI TOMASZ
JOĆ ADAM

D

27

28

TEAM BARBARZYŃCY

MATLEWSKI MARCIN
ŻARSKI ARIEL

D

28

Adres kola

 

Polski Związek Wędkarski koło nr 14 w Paslęku

14-400 Pasłęk ul. Chrobrego 7 ( Ratusz Miejski)
Nr konta:  Braniewsko Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku
98 8313 0009 0000 9191 2000 0010

Logowanie

On-line

Odwiedza nas 215 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dziś 7

Miesiąc 697

Od początku 495489