Witam wszystkich jest to ostatni komunikat dotyczący naszych zawodów , piszę ten komunikat aby przedstawić wam pełną listę zawodników którzy wezmą udział w tych zawodach . A raczej osoby które zmieściły się na liście startowej , bardzo przepraszam wędkarzy którym musiałem odmówić , ale pomimo naszej dobrej woli i waszej wielkiej chęci pomocy dzielnie walczącemu Szymonkowi, jedynym czynnikiem dla którego lista została zamknięta jest ograniczona pojemność łowiska.

Jeśli ktoś z was znajduje się na liście startowej a z jakiś przyczyn nie będzie mógł wystartować w zawodach bardzo proszę o kontakt.

                                                                     N.Kukliński

Sektor Feederowy:

1.Dariusz Bogoński
2.Mariusz Lewkowicz
3.Marek Biernacki
4.Robert Pilarski
5.Andrzej Sokołowski
6.Tomasz Kużel
7.Stanisław Góra
8.Wojciech Kirichnik
9.Marcin Lewandowicz
10.Piotr Zdolski
11.Bartłomiej Papis
12.Grzegorz Żur
13.Andrzej Jewiaż
14.Tomasz Janeczka
15.Łukasz Jahn
16.Karol Hebdziński
17.Mateusz Kujawski
18.Łukasz Lenkowski
19.Mateusz Akermann
20.Cezary Góra

 Sekcja Spławikowa:
1.Łukasz Stasiak
2.Kacper Górecki
3.Roman Kamiński
4.Marcin Żochowski
5.Damian Tchorek
6.Grzegorz Krajewski
7.Krzysztof Kotowicz
8.Piotr Koller
9.Krzysztof Dzięgielewski
10.Jan Frąckiewicz
11.Andrzej Krzykowski
12.Cezary Kruczkowski
13.Tomasz Chedziński
14.Krystian Klimentowski
15.Marcin Turko
16.Grzegorz Blażewicz
17.Robert Szczepański
18.Michał Burnat
19.Rafał Kleina
20.Dariusz Stefanowicz
21.Andrzej Małecki
22.Piotr Jankiewicz
23.Adrian Zielkie
24.Jan Cybulski
25.Tomasz Frol
26.Kazimierz Harnatkiewicz
27.Krzysztof Kurszewski
28.Ada Mundzia
29.Szymon Mundzia
30.Halina Rutkowska
31.Edward Rutkowski
32.Marek Alefierowicz
33.Jan Kopka
34.Janko Marinow
35.Henryk Dobosz
36.Stanisław Pawlikowski
37.Patrycja Pawlikowska
38.Dariusz Migdalski
39.Wojciech Szczudło
40.Kamil Szuryński
41.Krzysztof Klein
42.Krzysztof Ściuba
43.Daniel Gendrycki
44.Tomasz Butkiewicz
45.Paweł Figielski
46.Sebastian Surkont
47.Alina Szuryga
48.Adam Hryckiewicz
49.Bartłomiej Korczyc
50.Radosław Grabowski
51.Karol Makowski
52.Bartosz Krzysztof
53.Tomasz Janecki
54.Rafał Owedyk
55.Damian Aftemonkin
56.Sebastian Blockhaus
57.Robert Cybulski
58.Adam Kozłowski
59.Fabian Mikuła
60.Łukasz Kozłowski
61.Kamil Urbanowicz
62.Jacek Włodarski
63.Dariusz Gegda
64.Grzegorz Góra
65.Marcin Góra
66.Paweł Śladowski
67.Wiktor Gajowniczek
68.Andrzej Bąk
69.Jarosław Worowiec
70.Piotr LIndeman
71.Edward Małecki
72.Sławomir Matelski
73.Mariusz Motolko
74.Paweł Tomczak
75.Kazimierz Jażyński
76.Sławomir Badura
77.Adam Żwirek
78.Sławomir Brzeziński
79.StarFish
80.StarFish
81.StarFish
82.StarFish
83.StarFish

Adres kola

 

Polski Związek Wędkarski koło nr 14 w Paslęku

14-400 Pasłęk ul. Chrobrego 7 ( Ratusz Miejski)
Nr konta:  Braniewsko Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku
98 8313 0009 0000 9191 2000 0010

Logowanie

On-line

Odwiedza nas 173 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dziś 18

Miesiąc 956

Od początku 462875