Nowotwór - to słowo niestety występuje w naszym słowniku, ale nie wyobrażam sobie sytuacji w której staje przed  lekarzem a on mówi mi, że ta choroba dotknęła kogoś z moich bliskich. Niestety z taką sytuacją musiał zmierzyć się nasz kolega Rafał Kublik. W kwietniu tego roku u jego 5 letniego synka Szymona stwierdzono Guza Mózgu. Od tamtej pory ich życie to nieustanna walka, która w ostatnim czasie oparła się o kliniki poza granicami naszego kraju. Wszyscy wiemy, że takie leczenie wymaga ogromnych nakładów finansowych, które przerastają  możliwości Rafała i jego rodziny.  Dlatego wraz z Zarządem Koła PZW nr.14 w Pasłęku zapraszamy wszystkich do udziału w Charytatywnych Zawodach Spławikowych, które odbędą się dnia 17 listopada 2019 r .Miejscem rozegrania zawodów będzie rzeka Elbląg przy Bulwarze Zygmunta Augusta w Elblągu. Zbiórka uczestników o godz.7.00 na bulwarze od strony ulicy Warszawskiej. Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie w jednej  4 godz. turze z limitem 20 litrów zanęty. Celem tych zawodów jest uzbieranie jak najwyżej kwoty, którą przekażemy na leczenie Szymona. Jako organizatorzy nie ustalamy sumy wpisowego a każdy uczestnik będzie mógł wpłacić dowolną sumę jaką uzna za stosowną lub na jaką będzie go stać. Zgłoszenia telefoniczne przyjmowane będą do dnia 15.11.2019. Tel: Norbert Kukliński 603 254 126

Już teraz możemy Was zapewnić, że najlepsi zawodnicy otrzymają pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. W tym komunikacie nie podaje listy sponsorów, ponieważ z każdym dniem ich przybywa. Pełną listę opublikujemy w dniu zawodów.

UWAGA: Zawodnicy nie posiadający zezwoleń na wędkowanie na wodach Okręgu Elbląskiego zobowiązani są do wykupienia ich w zakresie własnym, osobiście w siedzibie okręgu lub internetowo przez E-okoń na www.okregpzwelbląg.

N.Kukliński

Adres kola

 

Polski Związek Wędkarski koło nr 14 w Paslęku

14-400 Pasłęk ul. Chrobrego 7 ( Ratusz Miejski)
Nr konta:  Braniewsko Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku
98 8313 0009 0000 9191 2000 0010

Logowanie

On-line

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dziś 5

Miesiąc 762

Od początku 508310