Warning: Creating default object from empty value in /home/paslek/ftp/pzw30/plugins/system/helix/core/wp_shortcodes.php on line 97
MISTRZOSTWA KOŁA 2018 ROZSTRZYGNIĘTE… - PZW

Warning: A non-numeric value encountered in /home/paslek/ftp/pzw30/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

IMG 7501Tegoroczne Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW w Pasłęku, które odbyły się 29 kwietnia na rzece Elbląg w m. Nowakowo rozgrywane były w kilku kategoriach. Słoneczna pogoda dopisała zawodnikom, którzy przez cztery godziny zmagali się z rybami. Po zakończeniu okazało się, że wszyscy zawodnicy mieli w siatkach złowione ryby, które po zważeniu natychmiast zostały wypuszczone do wody. Po ustaleniu wyników okazało się, że zwycięzcami zostali: w kategorii seniorów pierwsze miejsce zajął Krzysztof Żytkiewicz, który uzyskał 8430 pkt, drugie Henryk Dobosz 7220 pkt, trzecie Jerzy Łucewicz 6030 pkt. Za zwycięstwo otrzymali puchary ufundowane przez Centrum Wędkarskie SHARK z Elbląga. W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Alina Szuryga, która uzyskała 5180 pkt. W kategoriach: „55 plus” wygrał Stanisław Zajączkowski z ilością 6300 pkt, U-15 wygrał Alan Stańczuk 3050 pkt, natomiast w U-21 Kuba Konczewski z ilością 4370 pkt. Zwycięzcy otrzymali puchary ufundowane przez Zarząd Koła. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali do tradycyjnego grilla gdzie czekały gorące kiełbaski, kawa i herbata.  Wszyscy, którzy zajęli pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach maja prawo do wzięcia udziału w Spławikowych Mistrzostwach Okręgu PZW w Elblągu.